Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

ВідносиниВсі статті


Як зберегти стосунки на відстані

Дата: 17-04-2017

Я сумую за тобою

Перший час вам буде здаватися, що розставання це найгірше випробування в житті, яке тільки могла піднести вам доля. Люди схильні сприймати зміни як щось негативне, лінуючись знаходити позитивні сторони в цій ситуації. Звичайно, ви будете дзвонити, писати, потім знову дзвонити і говорити про те, як сумуєте за коханою людиною. Але не варто набридати йому своїми зізнаннями, адже для вашого чоловіка це теж нелегкий період.

Не переборщити

Якщо ваше життя зупинилося після того, як коханий чоловік опинився далеко від вас, значить, ви щиро любите його, але деколи можете мучити як себе, так і його. Почніть жити повноцінним життям, організовуйте своє дозвілля таким чином, щоб вам було про що розповісти своєму чоловікові, чим поділитися і що обговорити. Інакше через деякий час те, що ви безпробудно сумуєте буде сприйнято як небажання адаптуватися до ситуації, з якою довелося зіткнутися.

Виклик прийнятий

Сприймайте все з посмішкою і радістю, навіть найважчі випробування на міцність відносин. Чим більше ви порізно, тим сильніше буде радість від зустрічі. Придумуйте послання один для одного щодня, щоб зберегти відчуття близькості. Посилайте йому пісні, які ви сьогодні слухали, цитати з книжок і фільмів, свої фотографії. У наш час легко можна навчитися відчувати людину поруч, навіть якщо вона зараз далеко, головне вміти використовувати інтернет, який стане платформою для ваших побачень.

Секс залишається

Звичайно, вам буде шалено бракувати близькості і дотиків, але життя на цьому не закінчується, а ваша фантазія тільки починається. З творчістю підійдіть до питання відсутність сексу і скористайтеся сучасними можливостями. Влаштовуйте оголені відеочати, спробуйте секс по телефону, навчіться писати еротичні смски – все це розкриє вас з нової сторони і внесе різноманітність у відносини, які не повинні стояти на паузі.

Питання ревнощів

Не дозволяйте собі ревнувати і занурюватися у вир підозр, інакше ви вже ніколи не випливете з нього. Якщо ви бачите, що у нього з'являються нові знайомі, йому пишуть в соціальних мережах дівчата, а ви вперто сидите вдома і чекаєте, коли він подзвонить, потрібно терміново змінити тактику. По-перше, він має повне право на соціальну активність, а, по-друге, хто сказав, що він робить щось погане. Мінус відносин на відстані такий – ви можете перетворитися на параноїка, що підозрює свого партнера у всіх смертних гріхах. Головний принцип відносин на відстані – це довіра, а без неї всі спроби зберегти кохання не будуть мати сенсу.

Коментарі (0)


Додавання коментарів закрито.

Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп