Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Юрист

На порталі працює декілько консультантів/консультанток, які зможуть Вас проконсультувати по юридичним питанням. Нижче історія однієї з консультанток.

По причинам органическим
Мы совсем не снабжены
Здравым смыслом юридическим,
Сим исчадьем сатаны.
(Алмазов Б.Н.)

На жаль, ці рядки характеризують не лише стан нашого українського суспільства, але й рівень правосвідомості і правозастосування в середовищі ЧСЧ і ЛГБТ. Правовий нігілізм породжується юридичною безграмотністю всередині спільноти. І, як наслідок цього, ми ніяк не можемо вибратися з болота стигми та дискримінації. Поки юриспруденція не стане нашим основним інструментом відстоювання інтересів, як на особистому рівні, так і на рівні спільноти – наша доля буде залишатися маргінальними групами.

Але мало прочитати статтю закону  – слід знати механізми, за якими вона працює. Інакше, ви просто не зможете реалізувати свої права. Тут вам на допомогу повинні прийти фахівці, які мають необхідну освіту і досвід.

Чому я це пишу? Перш за все тому, що я – одна з вас. Транссексуальна жінка, яка живе з іншою жінкою. Три роки тому, переслідуючи особисті цілі гендерної переходу, я зіткнулася з тим, що моє співтовариство вразливе і безсиле перед гомофобним оточенням і державою. Використовуючи свої юридичні знання та багаторічний практичний досвід, я посприяла зміні державної політики стосовно трансгендерів. Однак виключно цими питаннями моя діяльність не обмежується – я активно беру участь в медіації майнових суперечок лесбі- та гей-пар, протистою сваволі державних службовців та дискримінації ЛГБТ. Робота у сфері он-лайн консультування на МСМ-порталі Альянсу розширила мої можливості щодо надання вам допомоги. До мене ви можете звертатися з питань охорони здоров'я та медичних послуг, в тому числі стосовно нюансів визнання гендеру, з сімейних, цивільних та корпоративних питань. При розгляді вашої проблеми я віддаю перевагу комплексному підходу - оцінити ситуацію не лише з юридичного боку, але і врахувати різні зовнішні чинники, які можуть на неї вплинути. Іноді я, з вашого дозволу, можу попросити у вас про тайм-аут в консультації для проведення консиліуму з експертами з різних напрямків, при цьому конфіденційність наданої вами інформації буде дотримана, а спосіб її подачі не дозволить вас ідентифікувати. Це можуть бути не лише професіонали, але і лідери окремих меншин, груп, громад. Інформація, отримана від них, дозволить максимально повно оцінити ваш випадок і, з високою ймовірністю, сформувати правильний шлях його вирішення з мінімальною кількістю ризиків. Це обумовлено моїм професійним принципом «не нашкодь», виробленим під впливом моїх вчителів – «коли помиляється лікар, то страждає одна людина, коли юрист – все людство».

На нашому порталі, ви, зберігаючи анонімність, можете отримати розгорнуту консультацію від мене та інших професіоналів в різних напрямках.


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп