Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Питання/відповідь


У мого колишнього був ВІЛ, я дізнався про це після нашого розриву. Ми завжди користувалися презервативом. Але, ми ж спали в одному ліжку, їли з одного посуду, іноді носили речі один одного. Чи варто мені турбуватися, що я ВІЛ-інфікований?

Якщо ви лише спали в одному ліжку, їли з одного посуду, іноді носили речі один одного, то у такий спосіб отримати ВІЛ від свого партнера ви навряд чи могли (тому що цей вірус не передається при звичайних побутових контактах, а лише з кров’ю або при сексуальних контактах).

Але чи впевнені Ви на 100 %, що жодного разу Ви не мали сексу без кондомів, чи завжди Ви практикували оральний секс у презервативі та одягали медичні рукавички, коли пестили одне одного в інтимних зонах? Для Вашого спокою обстеження на ВІЛ не буде зайвим, навіть якщо Ви це все робили.

Аби точно бути переконаним у своєму власному здоров’ї радимо обстежитися на ВІЛ, але пам’ятайте, що між останнім контактом і тестуванням на антитіла до ВІЛ має пройти не менше півроку, а між тестуванням на вірусне навантаження (так звану ПРЛ – полімеразно-ланцюгову реакцію)  не менше 2-х або 3-х місяців.


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп