Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

УкраїнаВсі новини


Увага: у Вінниці можна буде обстежитися на ВІЛ просто на вулиці

Дата: 30-11-2017

У четвер, 30 листопада, і в п'ятницю, 1 грудня, у Вінниці діятиме пересувна лабораторія СНІД-центру, в якій можна буде безкоштовной анонімно здати кров для обстеження на вірус імунодефіциту людини (ВІЛ). 

30 листопада пройти швидкий тест можна буде з 10:00 до 18:00 на майдані Небесної Сотні, а з 18:00 до 20:00 – біля палацу мистецтв "Зоря".

1 грудня обстеження відбуватиметься в приміщенні залізничного вокзалу з 10:00 до 18:00.

Акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня. Головлікар СНІД-центру Ігор Матковський закликає всіх вінничан пройти обстеження, щоб "спати спокійно", а в разі виявлення вірусу – вчасно розпочати ефективне лікування, яке призупинятиме розвиток хвороби і дозволить продовжувати повноцінне життя.

А 28 листопада вінницька молодь підбила підсумки акції "Молодь Вінниці – за життя без СНІД", присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається щороку 1 грудня. У міському палаці мистецтв "Зоря" відбулася виставка плакатів, а також тематичний вечір, під час якого школярі і студенти отримали чимало корисної інформації.

Після тематичного вечора обласна організації Товариства Червоного Хреста України і Вінницький міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді організували свічкову ходу в рамках Всеукраїнської акції "Зупинимо СНІД разом". Учасники акції із запаленими лампадками пройшли від "Зорі" до Будинку офіцерів і виклали на площі Перемоги "червону стрічку" – міжнародний символ боротьби зі СНІДом.

Коментарі (0)


Додавання коментарів закрито.

Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп