Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Новини організаційВсі новини


Створено «Уроки зменшення ризику» для соціальної роботи

Дата: 15-08-2017

«Альянсом громадського здоров’я» та ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» розроблено цикл уроків для соціальних працівників та працівниць громадських організацій. Цільовою аудиторією даних уроків можуть бути фахівці, які впроваджують профілактичні інтервенції для чоловіків, що мають секс з чоловіками (ЧСЧ) та секс-працівників і працівниць (СП).

Цикл складається з 22 уроків, в яких мова йде про те, чим стать відрізняється від ґендеру, а ЛГБТ від ЧСЧ, що таке преконтактна профілактика, як зробити латексну серветку з презервативу, яка термінологія є дискримінуючою, а яка – політкорректною, а також багато іншого.

Уроки зменшення ризику – це платформа для базової підготовки всіх соціальних працівників та працівниць ЧСЧ- та СП-сервісних організацій, вони є обов’язковим матеріалом для вивчення новими спеціалістами та спеціалістками профілактичних проектів, що фінансуються МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Уроки складаються з інформаційної (теоретичної) частини, глосарію, а також питань для самоконтролю. Після завершення курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді. Сертифікат відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Курс можна пройти на сайті  МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Згадки про медичні препарати у тексті уроків не є рекламою, і наводяться виключно з метою зменшення ризиків та негативних наслідків вживання ін’єкційних наркотиків.

Соціальні та/або аутріч-працівники, психологи не можуть призначати або рекомендувати ті чи інші медичні препарати без консультації лікаря. Основною тактикою соціального, аутріч-працівника, психолога в цьому випадку є супровід та переадресація клієнта до лікаря/медичного працівника для одержання консультації.

Спектр медичних препаратів, які призначаються лікарем або медичним працівником,  визначається проектом і політикою донорської організації, що фінансує дану діяльність, а також сферою компетенції організації (наявність ліцензії на надання медичних послуг, наявність у штаті медичного персоналу, надання медико-соціальних послуг і т.п.).

Дані уроки розроблені «Альянсом громадського здоров’я» в рамках програми «Інвестиції заради впливу на епідемію туберкульозу і ВІЛ-інфекції», за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією та ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», за підтримки організації СОС Нідерланди, в рамках програми «Заповнення прогалин: здоров’я та права вразливих груп населення», що фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерланди. Концептуально уроки схвалені Експертною групою з питань здоров’я та прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна) і рекомендовані як інформаційно-освітній матеріал для персоналу організацій і проектів, що надають послуги чоловікам, які практикують секс з чоловіками, в області профілактики, лікування, догляду та підтримки в зв’язку з ВІЛ-інфекцією (протокол засідання ЕГЗП-Україна від 30 січня 2017 р № 13/51).

Коментарі (0)


Додавання коментарів закрито.

Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп