Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Новини організаційВсі новини


Разом проти дискримінації

Дата: 27-01-2017

У Києві почав роботу дводенний організаційний Форум національної платформи ключових спільнот. У зустрічі беруть участь активісти ЛГБТ-спільноти, надавачі секс-послуг, люди, що живуть з наркозалежністю, колишні ув’язнені.

У відкритті Форуму взяли участь Наталія Низова, директорка Центру громадського здоровя, Яцек Тишко, директор UNAIDS в Україні, та Маайке ван Колдам, радниця Посольства Нідерландів в Україні.

Форум присвячено інтерсекціональному співробітництву спільнот в Україні. Під час проведення Форуму учасники та учасниці, представники та представниці спільнот ключових груп мають визначити, чи дійсно їм потрібна така Платформа, проаналізують форми обміну інформацією та координації між спільнотами у сфері адвокації прав людини, визначать суміжні пріоритети в даній галузі, а також зможуть обговорити механізми подальшого співробітництва в адвокації прав для всіх ключових груп.

Форум організовано Асоціацією ЛГБТ «ЛІГА» та AFEW в Україні. Ідею створення подібної платформи було озвучено учасниками зустрічі, що проводилася в рамках Ініціативи тристороннього співробітництва між Королівством Нідерландів, UNAIDS та громадянською спільнотою України.

Коментарі (0)


Додавання коментарів закрито.

Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп