Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Психолог

Мене звати Катерина і я онлайн-консультантка, психологиня порталу msmua.org.

Онлайн-консультування  ? це достатньо новий, але вельми ефективний спосіб надання психологічних консультацій. Це просто, легко, доступно, комфортно та безпечно. Ера комп'ютеризації та нових технологій дає можливість використовувати безліч онлайн-послуг. На нашому порталі це можливо трохи більше ніж півроку.

Хтось «приходить» поділитися своїми страхами через можливе інфікування ВІЛ, хтось  ? аби розібратися у своїх взаєминах з батьками або партнером, а у когось – подвійне життя ... Не буває однакових проблем, і не існує однакових рішень.

Якщо ви живете у мегаполісі, то без зусиль зможете знайти в Інтернеті адресу громадської організації або «кабінету довіри», але що робити, якщо ви з маленького містечка або, наприклад, живете за кордоном? Як бути з тими, хто не може, не хоче або боїться звертатися в МСМ-сервісні або ЛГБТ-організації? Саме для таких людей існує наш портал і можливість отримання онлайн-допомоги психолога, лікаря, соціального працівника або юриста. Окрім того, уявіть собі, як багато часу можна заощадити, адже для отримання послуги не потрібно виходити з дому, стояти в чергах, заздалегідь реєструватися або витрачати час на дорогу. Потрібен лише комп'ютер або телефон з доступом до Інтернету, а актуальний графік роботи консультантів доступний на нашому сайті за цим посиланням

Отже, тепер про найголовніше  ? в яких ситуаціях можна звернутися до онлайн-психолога і про що ми будемо «говорити»?

Я можу допомогти вам під час складних періодів життя (особиста криза, прощання з партнером, зміна місця роботи або проживання), в моменти, коли ви відчуваєте гострі емоції (гнів, страх, ревнощі, смуток, заздрість, образу та інші негативні емоції), в ситуаціях прийняття рішень або в питаннях вашої самоідентичності (незадоволення власною особистістю, зовнішністю, діями, прийняття себе).

Якщо у вашому житті існує хоча б одна з вищевказаних ситуацій, не відкладайте візит до фахівця на потім, адже якість вашого життя може змінитися вже сьогодні.

Психологічного вам здоров'я, дорогі читачі та читачки!

З найкращими побажаннями, Катерина, онлайн-психологиня порталу msmua.org


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп