Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Про сайт

Портал інформації для здоров’я ЧСЧ msmua.org – це сучасна освітньо-розважальна платформа для інформування та надання консультацій представникам та представницям спільноти ЛГБТ та/або групи ЧСЧ.

ЛГБТ – лесбійки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди – це особи, які ідентифікують себе як таких.  До групи ЧСЧ – чоловіків, що практикують секс з чоловіками – відносяться особи чоловічої біологічної статі, що час від часу або з певною періодичністю займаються одностатевим сексом.

Основна послуга, яку ЛГБТ та/або ЧСЧ можуть отримати на порталі  інформації для здоров’я ЧСЧ msmua.org – це консультації спеціалістів. На даний час портал надає консультації лікарів, соціальних працівників, психологів та юристів.  Консультації є безкоштовними та анонімними.  Спеціалісти працюють кожного дня, окрім неділі, з 11 до 23 години, згідно графіку консультацій.

Додаткові послуги, які надає портал, це інформування та розваги, спрямовані на ЛГБТ та ЧСЧ. Портал публікує новини та статті з тематики ВІЛ/СНІДу, подій в сферах ЛГБТ-руху та прав людини в Україні та за кордоном, тощо. На порталі працюють бібліотека, відеотека, інтерактивна карта сервісів, а також розваги (гороскоп, тести).  Завданнями інформаційно-розважальної роботи є надання достовірної інформації в доступному вигляді та привернення уваги ЛГБТ та ЧСЧ до проблематики ВІЛ/СНІД та проектів профілактики.

Адміністрація сайту відкрита до будь-якої інформації, яка може зацікавити наших читачів та читачок, тому з радістю та вдячністю чекаємо на ваші матеріали, а саме новини, анонси, звіти з заходів та інше на електронну адресу: msmua.org@gmail.com

Портал призначено виключно для повнолітніх, що цікавляться питаннями профілактики ВІЛ-інфекції, безпечній сексуальній поведінці серед ЧСЧ та соціальним життям ЛГБТ-спільности України та світу. Зміст даного порталу може бути морально не прийнятним для осіб, що не мають відношення до нашої цільової аудиторії.

msmua.org створено за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» (Альянс Україна) в рамках виконання програми з профілактики інфікування ВІЛ серед груп підвищеного ризику відповідно до Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, затвердженої Законом України від 19 лютого 2009 року № 1026-VI та на підставі Закону України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ » від 12.12.1991 № 1972-XII. 

Використання матеріалів Порталу інформації для здоров’я ЧСЧ дозволяється лише з попередньої згоди правовласників, та з обов'язковим активним гіперпосиланням на Портал інформації для здоров’я ЧСЧ. Всі права на картинки і тексти на сайті належать їх авторам.

 


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп