Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Питання/відповідь

Всі питання      Здоров'я      Психологія      Право

Пошук


Не знайшли відповіді на ваше питання? Задайте його нашим спеціалістам!

До кого звернутися за консультацією і лікуванням вірусного гепатиту Б?

Вірусний гепатит Б відноситься до інфекційних хвороб, і тому в першу чергу слід звертатися до інфекціоніста. Крім того, у багатьох містах нашої держави створені спеціалізовані центри та/або спеціалізовані лабораторії з кабінетами тих лікарів, які можуть здійснювати і діагностику, і лікування гепатитів.

докладніше >
Правду кажуть, що ВІЛ-інфекції та СНІДу не існує?

Офіційною наукою факт існування ВІЛ вважається доведеним: цей вірус було виділено і сфотографовано. Було доведено, що він може передаватися від однієї особи до іншої, і у багатьох випадках були простежені так звані епідеміологічні ланцюжки.

докладніше >
У мене гонорея. Порадьте, чим її можна вилікувати?

Звідки Ви знаєте, що у Вас саме гонорея? Ті ж самі сиптоми можуть бути при хламідіозі, трихомоніазі, неспецифічному уретриті та деяких інших хворобах і лікуюються вони зовсім інакше. Для того, щоби точно встановити діагноз, потрібно звернутися до лікаря та пройти лабораторне обстеження з обовязковим визначенням чутливості збудника до препаратів.

докладніше >
У мене досить часто рветься презерватив? Порадьте хорошу фірму?

Краще купувати презервативи (кондоми) в аптеках: там вони усі сертифіковані і відповідної якості. Презервативи можуть часто рватися через безліч причин:

докладніше >
У мого колишнього був ВІЛ, я дізнався про це після нашого розриву. Ми завжди користувалися презервативом. Але, ми ж спали в одному ліжку, їли з одного посуду, іноді носили речі один одного. Чи варто мені турбуватися, що я ВІЛ-інфікований?

Якщо ви лише спали в одному ліжку, їли з одного посуду, іноді носили речі один одного, то у такий спосіб отримати ВІЛ від свого партнера ви навряд чи могли (тому що цей вірус не передається при звичаних побутових контактах, а лише з кров’ю або при сексуальних контактах).

докладніше >
У мого партнера «тріпер», а мене нічого не турбує, чи потрібно мені перевірятися?

При гонорейному ураженні рота, горла чи прямої кишки характерних ознак цього захворювання може й не бути. Крім того, не в усіх людей, інфікованих гонококом, виникають клінічні симптоми, іноді вони можуть бути або невиразними або зовсім непомітними, особливо у людей з послабленим імунітетом або тих, хто приймав лікування від інших захорювань.

докладніше >


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп