Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Міжнародні організації Карта послуг


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД Міжнародні організації - msmua.region_-- область

Інформація про організацію
Коротка назва: Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД
Дата заснування:
Область: msmua.region_--
Місто:
Адреса: Preece House, 91-101 Davigdor Road, Hove, B•3 1RE, UK
Контактні телефони: +44 (1273) 71-89-00
E-mail: mail@aidsalliance.org
Сайт: www.aidsalliance.org
Розділи: Міжнародні організації
Про організацію

Короткий опис напрямків діяльності організації в сфері ВІЛ/СНІДу

Заснований в 1993 році, Міжнародний Альянс по ВІЛ/СНІДу (Альянс) представляє собою глобальне партнерство національних організацій, які підтримують діяльність співтовариств, спрямовану на подолання ВІЛ і СНІДу в країнах, що розвиваються, та країнах з перехідною економікою. Національні партнерські організації, що входять до Альянсу (включаючи «Альянс громадського здоров’я» ), допомагають місцевим співтовариствам і неурядовим організаціям впроваджувати ефективні програми протидії епідемії.  Спільні зусилля в рамках Альянсу забезпечують доступ організацій-партнерів до технічної підтримки, надають можливість участі в розробці глобальних політичних стратегій, а також допомагають фінансово забезпечити їхню роботу. Альянс здійснює ряд регіональних і міжнародних програм, включаючи підтримку співробітництва та обміну досвідом між національними організаціями, операційні дослідження, навчання та розробку ефективних практик протидії ВІЛ/СНІДу, а також стратегічний аналіз і пропагандистську роботу.

Робота Альянсу побудована на підходах, орієнтованих на дотримання прав людини, громадську охорону здоров'я та соціально-економічний розвиток.

На сьогоднішній день Альянс підтримав діяльність неурядових організацій у більш ніж 40 країнах, надавши можливість здійснити більше 3000 проектів, що дозволило представникам найбільш бідних  і  вразливих спільнот одержати доступ до  профілактики ВІЛ, догляду та підтримки, а також лікуванню ВІЛ-інфекції.

Регіони/населені пункти, де безпосередньо працює організація

Міжнародний рівень. Альянс підтримує роботу Регіонального Центру Технічної Підтримки в Східній Європі та Центральній Азії, розташованого в Києві (www.tshub.org).

Список цільових груп, з якими працює організація

  • Неурядові організації;
  • Мережі та асоціації вразливих спільнот і ВІЛ-сервісних організацій

Надавані послуги

  • Надання технічної підтримки.
  • Проведення операційних досліджень.
  • Стратегічний аналіз і розробка політичних стратегій.

Періодичні друковані видання, які публікує організація

Інформаційно-освітні матеріали представлені на сайті організації (www.aidsallia•ce.org). Серед інших ресурсів, Альянс продовжує роботу над серією посібників по ефективних практиках роботи в галузі ВІЛ/СНІДу та суміжних галузях.

Ресурси та умови їх надання іншим організаціям

Інформаційні ресурси розміщені на сайті організації. Технічна допомога надається за попереднім запитом в рамках проектів, які виконуються на момент запиту.

(до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»)
Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп