Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Лікар

Портал інформації для здоров’я чоловіків, що мають секс з чоловіками, розроблений та впроваджений за сприянням Альянсу громадського здоров’я та має на меті збереження здоров’я кожної конкретної людини шляхом проведення он-лайн консультацій з питань стану здоров’я, симптомів захворювання та профілактики ВІЛ/СНІДу, гепатитів та інфекцій, які передаються статевим шляхом.

Якщо вас цікавить інформація про стан вашого здоров’я, як розпізнати у себе та своїх друзів (знайомих) захворювання, які можна отримати під час сексу, що зробити для того, щоб якомога довше залишатись здоровим, та як не допустити інфекцій, які передаються статевим шляхом, вам необхідно звернутись до лікаря за он-лайн консультацією на порталі інформації для здоров’я чоловіків, що мають секс з чоловіками.

У вирішенні зазначених питань вам допоможуть висококваліфіковані лікар-терапевт та лікар-гігієніст (профілактик) порталу, які мають великий досвід роботи у сфері надання медичних послуг чоловікам, що мають секс з чоловіками .

Лікар-гігієніст (профілактик) майже сім років безпосередньо займається проведенням консультацій з питань ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом, а також тестуванням швидкими тестами чоловіків, що мають секс з чоловіками на зазначені захворювання, а у випадку позитивного результату під час тестування ? направленням клієнта на лікування до медичного закладу.

На одній зі сторінок порталу наші клієнти можуть отримати детальну інформацію, коли – в який день та час – лікар консультуватиме в режимі он-лайн.

Всі консультації на порталі відбуваються в саме режимі «он-лайн», тобто «живого» спілкування клієнта з лікарем та проводяться анонімно і конфіденційно. Це означає, що лікарі не знають вашого імені та прізвища, навіть не знають з якого ви міста, вони не бачать вашого обличчя, а вся інформація, яку отримав лікар під час діалогу з клієнтом залишається лише в архіві сайту, куди не мають доступу сторонні особи. Таким чином, має місце таємниця переписки, яка охороняється законом України.

Під час он-лайн консультацій наші фахівці-лікарі, за потреби, можуть надати вам інформацію про державні лікувально-профілактичні заклади та неурядові організації у найближчих до вашого місця розташування населених пунктах (якщо ви вважатимете за необхідне надати інформацію з географічними деталями) з метою проходження тестування на ВІЛ, гепатити та інфекції, які передаються статевим шляхом, а у випадку позитивного результату тесту – отримання відповідної висококваліфікованої, вузькоспеціалізованої медичної допомоги у дружнього лікаря або дружньої до ЧСЧ медичної організації.

Таким чином, ваше особисте здоров’я та здоров’я близьких вам людей (ваших партнерів) знаходиться у ваших руках, а ми, лікарі порталу, можемо допомогти (підказати) як вам його зберегти.

Унікальний формат спілкування з лікарем доступний кожному. Лише один «клік» мишкою на порталі msmua.org – і ти можеш он-лайн зв’язатися з кваліфікованим спеціалістом, котрий з радістю відповість на всі твої запитання, і при цьому залишатимешся цілком анонімним.

Якщо ти шукаєш специфічну інформацію про своє здоров’я, шляхи профілактики інфекцій, котрі передаються статевим шляхом або хочеш прицільно оцінити ризики власному здоров’ю, то наш сервіс саме для тебе.

Зручність, швидкість, професіоналізм і анонімність – гарантовано.

У тому випадку, якщо вирішення твого питання потребуватиме безпосереднього огляду лікаря і діагностики, наші спеціалісти допоможуть з оптимальним вибором медичного закладу для безпосереднього візиту і консультації. Також у нас є можливість надати інформацію про найближчий до тебе ком’юніті (громадський) центр та пункт безкоштовного тестування на ВІЛ та інші інфекції.

Ти можеш покладатися на досвід та кваліфікацію лікарів порталу, котрі завжди використовують індивідуальний підхід до кожного свого клієнта і дбатимуть про твоє здоров’я та конфіденційність.


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп