Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

УкраїнаВсі новини


Долучайся до суперсучасного дослідження!

Дата: 03-11-2017

Всі ми прагнемо найкращого сексу з найменшою шкодою. МФБ «Альянс громадського здоров’я»  пропонує пройти онлайн-опитування про секс, здоров’я і стосунки.

Це повтор опитування EMIS, яке відбулося 2010 року в Європі. Воно охопило більше 180 000 чоловіків, і все ще залишається найбільшим опитуванням геїв і бісексуалів у світі! Ми вирішили повторити опитування та оновити дані.

Опитування є анонімним, безпечним і відносно коротким (займає близько 15–25 хвилин).

Опитування проводиться дослідниками й неурядовими організаціями усієї Європи спільно з ЛГБТ-організаціями в 45 країнах. Його профінансувала Європейська комісія.

Взявши участь, ви можете дізнатися щось нове, а надана Вами інформація допоможе створювати програмам для поліпшення  здоров’я, що краще відповідатимуть саме вашим потребам. Велика кількість відповідей також допоможе нам надіслати сигнал урядам, що ВІЛ і сексуальне здоров’я МСМ залишаються дуже важливими. Результатом також може стати фінансування послуг для геїв і бісексуалів.

Хто може взяти участь в опитуванні? Воно розраховане на цис-чоловіків і транс-чоловіків (FtM). Увага! На транс-жінок, що ідентифікують себе як жінки, навіть якщо переходу ще не відбулося, це опитування не орієнтоване.

Про що будуть питати? Запитання там про стосунки з чоловіками, жінками, транс* людьми, ризиковану сексуальну поведінку, груповий секс, вживання речовин, хімсекс, ВІЛ, ІПСШ, лікування і профілактику ВІЛ, в тому числі ПрЕП, про внутрішню гомофобію, а також соцдем.

Чи безпечно брати участь в опитуванні?  Опитування розміщене на порталі demographix.com, повністю анонімне, ніяких айпі і кукіз не записує.

Чому важливо взяти участь? Це дійсно унікальне опитування, як за масштабом, так і за питаннями, які ставляться в опитуванні. За допомогою отриманої інформації українська спільнота може дізнатися про себе і обґрунтувати програмні рішення так, як жодне інше опитування не дасть.

Портал http://msmua.org/ дуже радий підтримати це опитування. Ми віримо, що воно допоможе геям і бісексуалам України, покращити сексуальне життя й знизити шкоду, яку воно може нести, зокрема знизити передачу ВІЛ. Ми не не можемо вплинути на результати цього опитування, але Ви можете, взявши участь. Як тільки результати будуть доступні, ми Вам повідомимо.

Ми були б дуже вдячні, якби ви погодилися взяти участь. Пройдіть опитування тут прямо зараз!

Коментарі (0)


Додавання коментарів закрито.

Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп