Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Глосарій


ГЕТЕРОСЕКСУАЛ

ГЕТЕРОСЕКСУАЛ (не гетеросексуаліст; англ. heterosexual: від грец. heteros — інший + лат. sexus — стать), або ЛЮДИНА (ОСОБА) ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНА, сексол.:

Гетеросексуали в розумінні сексуальної орієнтації — представники обох біологічних статей, які відчувають необхідність у психоемоційній та еротичній (чуттєвій) близькості й задоволенні сексуальних потреб виключно із представниками (представницями) протилежної біологічної статі.

Гетеросексуалами в розумінні сексуальної орієнтації люди виступають незалежно від того, чи задовольняють вони свої гетеросексуальні потреби в реальному житті, та незалежно від того, чи вважають вони самих себе гетеросексуалами.

У розумінні сексуальної орієнтації гетеросексуалами можуть бути як ті особи, що практикують гетеросексуальну поведінку, так і ті, що практикують гомо- чи бісексуальну поведінку.

Гетеросексуали в розумінні сексуальної ідентичності — чоловіки та жінки, які вважають себе гетеросексуальними.

Гетеросексуали в розумінні сексуальної поведінки — чоловіки та жінки, які практикують сексуальні контакти винятково з представниками (представницями) протилежної біологічної статі.

Гетеросексуальні жінки можуть іменуватися гетеросексуалками.

Сленгове іменування гетеросексуалів — натурали.


Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп