Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Новини організаційВсі новини


Американський центр по контролю захворювань - українським лікарям

Дата: 20-04-2017

У  квітні 2017 року Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», Корпус миру в Україні та Миколаївський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом провели тренінг для лікарів-інфекціоністів з консультування ЛГБТ-людей. На захід, що відбувся у Миколаєві, запросили лікарів з усього міста та райцентрів Миколаївської області.

Тренінг оснований на керівництві для лікарів, розробленому Американським центром по контролю захворювань, що було адаптоване для України волонтерами Корпусу миру та доктором Радиславом Петрів, який виступив також одним з тренерів на заході. Керівництво дає інформацію по навичкам консультування вразливих груп населення, у тому числі трансгендерних людей та ЧСЧ.

У рамках тренінгу працівники Асоціації «ЛІГА» також провели інформаційні сесії з проблем ЛГБТ-людей та продемонстрували короткометражний фільм «Яка разниця?», що викриває наслідки консультування ЛГБТ-людей як гетеросексуальних за замовченням.

Учасники тренінгу отримали друковане видання «Лікарям про ЛГБТ», яке дає основні поняття про ЛГБТ, проблеми транс-людей, специфіку надання допомоги ЖСЖ та багато іншого, що було опубліковане Асоціацією «ЛІГА».

Подібні тренінги планується проводити в інших регіонах та для лікарів інших спеціальностей. 

Коментарі (0)


Додавання коментарів закрито.

Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп