Відеогалерея

Українське суспільство стає лояльнішим до ЛГБТ-спільноти, але...
Переглянути всі відео

Міжнародні організації Карта послуг


Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) Міжнародні організації - Київська область

Інформація про організацію
Коротка назва: Агенство США з міжнародного розвитку (USAID)
Дата заснування:
Область: Київська
Місто: Київ
Адреса: Місія USAID в Україні, Молдові та Білорусі 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 19
Контактні телефони: +38 (044) 492-71-00
+38 (044) 537-46-00
+38 (044) 537-46-84
E-mail: ayurova@usaid.gov
Сайт: http://ukraine.usaid.gov
Розділи: Міжнародні організації
Про організацію

Коротктй опис напрямків діяльності Організації в сфері ВІЛ/СНІДу

Агентство США з Міжнародного розвитку (USAID) надає економічну й гуманітарну допомогу в більш ніж 50 країнах світу, серед яких і Україна. Починаючи з 1992 року, Агентство США з Міжнародного розвитку надало Україні технічну й гуманітарну допомогу на суму 1,7 мільярда доларів.

Допомога USAID, спрямована на зниження розмірів передачі ВІЛ-інфекції та її впливу на життя громадян України, включає такі заходи, як пропаганда та поширення превентивних моделей поведінки, розширення доступу груп підвищеного ризику до якісних послуг у сфері профілактики, лікування, догляду та підтримки, а також підвищення інституціонального потенціалу державних і громадських структур до планування, реалізації та оцінювання програм у сфері протидії ВІЛ/СНІДу. Крім того, Агентство сприяє усуненню стратегічних, нормативно-правових і фіскальних перешкод, які обмежують доступ до якісних послуг міжнародного зразка, і допомагає організаціям громадянського суспільства та державним організаціям підвищити свій інституціональний потенціал для забезпечення постійної діяльності системи, яка буде надавати такі послуги.

Сьогодні основним фактором поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні є споживання ін'єкційних наркотиків. Для того, щоб  сприяти  розв'язанню  цієї  проблеми, USAID розширює програми профілактичної допомоги відповідним групам підвищеного ризику.  Зокрема,  випробовуються моделі надання комплексних  послуг ВІЛ-інфікованим споживачам ін'єкційних наркотиків, які надалі  можуть бути поширені на всю територію України. У п'яти регіонах впроваджуються експериментальні програми замісної підтримуючої терапії на основі метадону; надається адресна технічна допомога, яка повинна сприяти підвищенню ефективності та результативності цих програм. На початку 2009 року USAID також підтримало впровадження програми «Українське медіа-партнерство», метою якої було підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу серед громадськості й визначення спільнот (молоді, споживачів ін'єкційних наркотиків та інших груп ризику). Під час реалізації всіх цих заходів USAID також сприяє зміцненню співробітництва між органами влади й місцевого самоврядування, громадськими організаціями та місцевими громадами в тих регіонах, де в першу чергу працюють програми Агентства.

Також слід особливо зазначити, що в січні 2012 року офіційно завершився  семирічний проект з протидії ВІЛ/СНІДу «САНРАЙЗ». Цей проект з обсягом фінансування більш, ніж 12 мільйонів доларів, реалізований МБФ «Міжнародний Альянс по ВІЛ/СНІДу в Україні» у співробітництві з партнерськими організаціями, допоміг сповільнити епідемію ВІЛ- інфекції/СНІДу в країні. Одним із ключових факторів проекту стало впровадження інноваційних послуг у регіонах, які найбільше постраждали від епідемії. Результативність та інноваційність проекту САНРАЙЗ була визнана дослідниками та партнерами. Комплексний пакет послуг з профілактики ВІЛ-інфекції, впроваджений проектом САНРАЙЗ, було  визнано одним із кращих практик у світі для вивчення й використаний міжнародним проектом USAID “Aidstar-one”.

Регіони/населені пункти, де безпосередньо працює організація

АР Крим, Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області.

Список цільових груп, з якими працює організація

  • СІН;
  • ЖСБ;
  • ЧСЧ;
  • Ув'язнені;
  • Діти вулиці;
  • ЛЖВС;
  • Співробітники НУО;
  • Співробітники державних органів;
  • Медичні працівники.

Надавані послуги

Технічна допомога.

Періодичні друковані видання, які публікує організація

USAID/Ukraine newsletters

Ресурси та умови їх надання іншим організаціям

Рекламні проспекти й публікації, представлені на сайті.
Карта послуг


Опитування

Онлайн консультації

Тести


Гороскоп